NASZ SERWIS
Sport w Gminie / Piłka Nożna
reklama

Depositphotos

Konto użytkownika

Login:

Hasło:


Nowe konto
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2022-06-27
USD 4,4369 -0,64%
EUR 4,6965 -0,27%
CHF 4,6314 -0,48%
GBP 5,4655 -0,32%
Wspierane przez Money.pl
Forum > Polityka
Nowy temat · Odpowiedz
Wojna polsko-polska ponownie....
Gramol
14-07-2010, 12:18:14
Niewiele czasu zajęło ponowne otwarcie wojno polsko-polskiej.

Na potrzeby kampanii prezydenckiej wszyscy bojownicy o IV RP - politycy PIS, tacy jak Ziobro i Kempa, którzy wszczynali tę wojnę, schowali się żeby ich tylko nikt nie widział...
Pan Jarosław Kaczyński w czasie kampanii był prawie, ze do rany przyłóż, no zmienił się nie do poznania...

I co? Koniec kampanii, Ziobro od razi się pojawił i zaczął coś sugerować prezydentowi Komorowskiemu w sprawie krzyża. Może chciałby zostać jego doradcą, nie wiadomo. Nagle również Kempy się zrobiło dużo w mediach tak jak i innych walecznych posłów i działaczy PIS.

Od samego prezesa w chwili tzw. gratulacji dla Komorowskiego usłyszeliśmy, że były śp. Prezydent L. Kaczyński "poległ" w "męczeńskiej śmierci". Wszyscy wcześniej myśleli, że to był wypadek i wszyscy zginęli. Jednak J. Kaczyński wie, że pasażerowie tego feralnego lotu polegli śmiercią męczeńską - to bardzo ciekawe.

Reasumując była kampania, J. Kaczyński zawarł rozejm, teraz jednak i on i jego bojownicy wznowili wojnę polsko-polską próbując się wykłócać o wszystko o co się tylko da. Pewnie uważają, że im są głośniejsi tym lepiej, jednak sama kampania pokazała, że Polacy nie lubią takich krzykaczy i awanturników. Nawet o krzyż muszą się kłócić, również o pozostawienie zdjęć posłów, którzy zginęli na miejscach, które zajmowali w sejmie. Do tego twierdzą, że nie można przecież im dyktować jak mają przezywać żałobę. Ależ skąd, nowych posłów powinni umieścić najlepiej w klatce (bo to przecież PIS, to byłoby najrozsądniejsze) zamiast kazać im zajmować miejsca przeznaczone w rządzie, do którego są w opozycji (może zapomnieli?). I każdy będzie mógł stawiać krzyże gdzie chce - nie będzie po prostu anarchia bo tak podoba się posłom PIS, w przeciwnym wypadku tak jak mówią posłowie PIS prezydent Komorowski to "zły człowiek".

Wszystkim tym, którzy głosowali na J. Kaczyńskiego radzę się przy następnych wyborach głęboko zastanowić. Oczywiście wiem, że Komorowski i cała PO nie są idealni ale z gruntu są przeciwieństwem wszystkiego co reprezentuje sobą PIS.
Dla mnie to wystarcza.
Forum działa w oparciu o system CMS Webman